Gothic
Gothic 3
Regały magazynowe LOG-SYSTEM
Gothic Net


Świat - Bezimienny

Bezimienny

„Grad obrazów niezwiązanych bezpośrednio z jego położeniem przemknął mu przed oczyma. Z letargu wyrwał go dopiero pogardliwy głos sędziego. Wyrok wydawał mu się jedynie złudzeniem. Bariera sprawiała wrażenie ogromnej kuli energii. W przeszłości wiele słyszał na jej temat, nie przypuszczał jednak, że będzie mu dane zobaczyć ją na własne oczy. Wiedział już, że będzie musiał przetrwać w Kolonii Karnej - miejscu, gdzie wyznacznikiem władzy jest siła. Czy będzie mu dane kiedykolwiek odzyskać wolność? Nie przypuszczał, że jego przygoda dopiero się rozpoczyna..."

Bezimienny bohater na początku rozgrywki ląduje w małym jeziorku. To tu, na placu wymian, rozpoczyna swoją przygodę. Nikt nie chce wiedzieć kim jest, stąd też wziął się jego pseudonim. Nie wiadomo również nic o jego przeszłości, można jedynie snuć domysły za co trafił do odwiecznego więzienia. Z pozoru jest to dość wątła postać, jednak w rzeczywistości zdolna do czynów przerastających innych śmiertelników.

Gracz ma wolną rękę, jeśli chodzi o kierowanie poczynaniami bohatera. Jednak aby zakończyć rozgrywkę, musi dołączyć do jednego z trzech obozów. Z biegiem czasu poznaje wiele przydatnych umiejętności. Niektóre z nich są niezbędne do końcowego sukcesu, inne tylko pomagają w jego osiągnięciu. Ważne jest, aby dobrze rozwinąć postać podnosząc współczynniki u nauczycieli rozrzuconych po całym świecie gry, zdobywając jednocześnie szacunek i uznanie innych mieszkańców Kolonii. Dowiadujemy się również, iż jest on wybrańcem bogów, a jego najbliższym przeznaczeniem jest wyswobodzenie współwięźniów. Aby wypełnić ich wolę musi przezwyciężyć wiele trudności. Czy mu się to uda? To zależy wyłącznie od nas...


Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych Kan-therm.
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl