Gothic
Gothic 3
Regały magazynowe LOG-SYSTEM
Gothic Net


Czym kierować się wybierając stół warsztatowy?

Kluczowa kwestia w każdym warsztacie to przestrzeń robocza oraz możliwość przechowywania wszelkiego rodzaju narzędzi i akcesoriów niezbędnych podczas codziennej pracy. Idealnie do tego celu sprawdzają się stoły warsztatowe.

Meble te pozwalają na wykonywanie rozmaitych prac i segregowanie stosowanych urządzeń oraz części, które dzięki nim znajdują się w jednym miejscu i są łatwe do odnalezienia. Stoły warsztatowe najczęściej wyposażone są w dużą ilość przegródek oraz szuflad, które w znaczący sposób ułatwiają codzienną pracę.

Stół warsztatowy to meble, który sprawdzi się zarówno u profesjonalistów, jak i majsterkowiczów ? amatorów, którzy w swoim garażu, piwnicy czy na strychu wykonują rozmaite prace naprawcze czy wytwórcze.

Na rynku spotkać można się z różnymi rodzajami stołów warsztatowych. Jeden z nich to model składany, który w dowolnej chwili może zostać złożony i schowany, na przykład to szafy. Jest to możliwe dzięki ruchomej podstawie, która najczęściej produkowana jest z rur stalowych. Spotkać można się także ze stołami, gdzie ruchome są również blaty. Główną zaletą takich mebli jest lekkość, która sprawia, że możemy je z łatwością przenosić z miejsca na miejsce. Są one w stanie utrzymać obciążenie na poziomie nawet 200 kilogramów. Ze względu na swoją specyficzną konstrukcję, takie stoły mają przeważnie niewielkie rozmiary, co sprawia, że najlepiej sprawdzą się do użytku amatorskiego.

Drugi typ stołów warsztatowych to zaciskowe. Ich cechą charakterystyczną jest system zaciskowy, który w większości przypadków składa się ze specjalnych uchwytów i przesuwnych szczęk. Sprawia on, że możliwe staje się bezproblemowe ustabilizowanie obrabianego elementu, co w znaczący sposób ułatwia codzienną pracę. Takie stoły posiadają regulowaną wysokość i są wyposażone w dodatkową listwę środkową, która zwiększa ich powierzchnię. Mają one także uchylny blat. Nierzadko, takie stoły warsztatowe posiadają również specjalne magnesu umożliwiające przechowywanie gwoździ oraz wkrętów.

Dużą popularnością cieszą się stoły metalowe. Występują one w wersji zarówno podstawowej, jak i profesjonalnej. Drugie z nich posiadają dużą ilość szuflad, magnesów oraz półek. Metalowa konstrukcja sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe, a co za tym idzie ? kupując je możemy mieć pewność, że posłużą nam przez długi czas.

Tańsze od stołów metalowych są modele drewniane, które prezentują się niezwykle efektownie. Należy jedynie pamiętać, by zaopatrzyć się w model wykonany z wysokiej jakości drewna, które będzie odporne na uszkodzenia. Najlepszy wybór znajdziecie Państwo na stronie firmy Stoły warsztatowe Log-System.


Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych Kan-therm.
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl