Gothic
Gothic 3
Regały magazynowe LOG-SYSTEM
Gothic Net


Gothic III - Wywiad II

WoG: Skoro zdążyliście już odpocząć po poprzednim wywiadzie, kontynuujmy to „bolesne przesłuchanie”:
Porozmawiajmy o rzeczach, o których opowiedzieć może tylko wydawca.

WoG: Czy jak w przypadku Spellforce 2 Edycja Kolekcjonerska z dodatkami wyjdzie w tym samym czasie, co normalna wersja, czy będzie trzeba na nią czekać?

S: Chcemy by nasi najwierniejsi fani otrzymali Edycje Specjalną z dodatkowa zawartością równocześnie z publikacją Edycji Standardowej.

WoG: Od czasów Gothica 2 wiele Edycji Specjalnych pojawiało się długo po standardowej. Czy są jakieś wieści na temat ścieżki dźwiękowej od KaiRo? Czy istnieje możliwość, by do edycji kolekcjonerskiej dodawano mapę papierową, lub na prawdziwej tkaninie?

S: Mapa? :) Świetny pomysł…. Ale czemu wciąż pytacie o Edycję Specjalną, a nie Standardową?:) OOOPPPPSSSSS Nie powinienem tyle gadać… Płyta ze ścieżka dźwiękową… Kai tworzy tak piękną muzykę… powinna zostać wydana na CD :) . Kiedy wyjdzie, będziecie mogli kupić Edycję Standardową i Specjalną i dużo innych fajnych rzeczy do G3. I na pewno nie będziecie musieli wypatrywać Gothica w pobliskim sklepie. My się tym zajmiemy. Ale to wciąż jest tajemnica *koniec gadania*.

WoG: niecierpliwie oczekiwana zdaje się być maska śniącego jako amulet. Sensownym wydaje się być dodanie takiego gadżetu do reprintu Edycji Kolekcjonerskiej. Albo być może dodanie jej do EK Gothica 3?

S: Maska śniącego jak amulet? Niezły pomysł… :). Poczekajmy trochę, przyszłość to Gothic.

WoG: Edycja Kolekcjonerska Spellforce 2 zawiera również dodatkowe ubrania dla głównej postaci. Dostarcza również przedmiotów stworzonych specjalnie dla tej edycji, być może jest to początek podziału społeczeństwa graczy na dwie klasy? Jak sądzisz, jak daleko możesz się posunąć, zwłaszcza w grach umożliwiających rozgrywkę wieloosobową, nim rozsierdzisz posiadaczy Standardowej Edycji? Czy zawartość edycji specjalnej nie powinna się ograniczać do sprzętu niezwiązanego bezpośrednio z rozgrywka, by właściwa gra była identyczna dla wszystkich?

J: W tym przypadku muszę coś wyjaśnić. Przedmioty dostępne w kolekcjonerskiej wersji Spellforce 2 wyglądały olśniewająco, to prawda, ale w żadnym wypadku nie były „przypakowane”, czy kluczowe dla rozgrywki. Wręcz przeciwnie na tym poziomie było mnóstwo o wiele lepszych przedmiotów dostępnych normalnym graczom.

WoG: Jak będzie wyglądało opakowanie?

S: Świetnie :)

WoG: Może będzie to prawdziwa skrzynka (jak w przypadku Starcrafta), albo nawet metalowe opakowanie (jakie miał „Return to Castle Wolfenstein”)?

S: Może :)


Wróć  I  |  II

Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych Kan-therm.
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl