Gothic
Gothic 3
Regały magazynowe LOG-SYSTEM
Gothic Net


Gothic II: Noc Kruka – Budowniczy

Budowniczy byli wysoko rozwiniętą cywilizacją zamieszkującą Jarkendar. Posiadali ogromną wiedzę w wielu dziedzinach. Najdziwniejsze jest to, iż znali sztukę teleportacji, co niesłychanie zaciekawiło Magów Wody. Potrafili wznosić ogromne budowle, niczym egipskie piramidy. Ich społeczność dzieliła się na 5 kast :

Wojownicy - Kiedyś ochraniali ziemie Jarkendaru przed wrogimi potworami, lecz później stali się sprawcami zła które przybyło na te ziemie.

Kapłani - Pełnili rolę magów w tamtejszym świecie - leczyli ciężkie rany a także posiadali największą władzę sądowniczą.

Strażnicy Umarłych - Strzegli dusz zmarłych i czasami nawiązywali z nimi kontakt. Rozmawiając z Quarhodronem podasz się właśnie za ich członka.

Uczeni - Mądrzy przywódcy Jarkendaru, posiadali największą władzę w tym świecie i decydujący głos w radzie pięciu.

Uzdrowiciele - Zajmowali się leczeniem chorych i leczyli lekkie rany.

Wyznawali jednego boga Adanosa, lecz pewnego razu syn Quarhodrona, Rademes należący do kasty wojowników znalazł prastary artefakt Beliara i przemienił piękny Jarkendar w stolicę zła. Adanos nie mógł przyglądać się temu bezczeszczeniu tej pięknej krainy, więc zesłał potężną falę która zmyła ludzi z powierzchni ziemi. Pozostałością po tamtejszych wydarzeniach jest wielkie bagno na wschodzie i stare ruiny pozostałe po domach władców Jarkendaru.


Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych Kan-therm.
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl