Gothic
Gothic 3
Regały magazynowe LOG-SYSTEM
Gothic Net


Gothic II - Postacie


Xardas - Nekromanta i mentor naszego bohatera, któremu uratował teraz życie. Był on kiedyś członkiem najwyższej rady Magów Ognia. Porzucił jednak klasztor, aby oddać się studiowaniu mrocznej magii Beliara.

Lester - Podobnie jak nasz bohater, był on kiedyś skazańcem w górniczej kolonii. Aktualnie nie oddaje się już jednak modlitwom do Śniącego, niekiedy pomaga naszemu bohaterowi.

Diego - Kolejny były skazaniec z koloni karnej. Diego to zręczny złodziej, a także wprawny łucznik. Ten scfany lis kieruje się zwykle chęcią zysku, wciąż jednak przyjaźni się z Bezimiennym i jest mu lojalny.

Milten - Milten jest członkiem zakonu Magów Ognia. Jego znajomość z naszym bohaterem sięga czasów kolonii więziennej, kiedy to działali ramię w ramię, próbując powstrzymać Śniącego.

Lee - Utalentowany przywódca najemników oraz dobry przyjaciel naszego bohatera już od czasów pobytu w kolonii. Aktualnie kombinuje jak wydostać się z wyspy i zemścić na królu.

Gorn - W górniczej kolonii był on członkiem grupy najemników dowodzonej przez Lee, któremu pozostał wierny także po upadku bariery. Poza tym naprawdę twardy z niego wojownik.

Lares - Zręczny szef szkodników działających niegdyś wewnątrz bariery, po jej upadku uciekł razem z Lee. Jego obecne zadanie polega na obserwowaniu działań i wydarzeń w mieście.

Lord Hagen - Przywódca oddziału królewskich Paladynów, którzy przypłynęli do Khorinis w celu wydobycia magicznej rudy i przetransportowaniu jej na kontynent. Rezyduje w ratuszu, w górnym mieście.

Vatras - Ten sędziwy, a zarazem jedyny Mag Wody w grze dysponuje ogromną wiedzą na temat wszystkich trzech bóstw. Przebywa na placu świątynnym w Khorinis i naucza miejscową ludność.

Pyrokar - Główny członek najwyższej rady Magów Ognia. Znany jest ze swojej pychy oraz przesadnej niechęci do Xardasa. Można go spotkać tylko i wyłącznie w klasztorze.Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych Kan-therm.
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl