Gothic
Gothic 3
Gothic Net


Gothic II - Dołączenie do Najemników

Jeżeli chcemy wstąpić do Najemników, należy udać się na farmę Onara. Jeśli z różnych przyczyn nie możemy lub też nie chcemy iść tam sami, może nas odprowadzić Lares.

W trakcie drogi do tego też miejsca, spotkamy Bustera. Prowadzimy z nim rozmowę i jeśli jesteśmy dostatecznie silni, możemy stoczyć z nim pojedynek.

Przy samym wejściu na farmę zaczepia nas Sentenza i żąda 50 szt. złota za wstęp (niestety nie mamy wyboru i musimy mu je odstąpić, ale z dwojaga złego na dobre wyjdzie - zyskamy jego poparcie kiedy będziemy się starać o zostanie najemnikiem).

Gdy zajdziemy już na farmę, udajemy się do dużego budynku na wprost. Napotykamy strażników. Prowadzimy z nimi intelektualną konwersację i mówimy im, że jesteśmy znajomymi Lee. Teraz wchodzimy w drzwi po prawej stronie. Gadamy z Lee, a on nam mówi, że możemy przyłączyć się do jego gildii, jeżeli wykażemy się odpowiednimi umiejętnościami. Oto spis zadań, jakie musimy wypełnić by zostać najemnikiem:

Rod chce sprawdzić poziom naszej siły. Musimy jedynie podnieść jego miecz (potrzeba 30 pkt. siły).

Wilk bez niczego da nam swoje poparcie po starej znajomości.

Dla Ciphera musimy odzyskać paczkę ziela (magazyn w mieście portowym w Khorinis)

Raulowi musimy dostarczyć skórę Czarnego trolla.

Dla Torlofa musimy zabić dwóch strażników miejskich znajdujących się na farmie Bengara oraz wybrać się do Sekoba po pieniądze (50 szt. złota). Gdy farmer będzie stawiał opór, tłuczemy go i sami odbieramy czynsz.


Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych Kan-therm.
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl