Gothic
Gothic 3
Regały magazynowe LOG-SYSTEM
Gothic Net


Gothic - Solucja - Rozdział VI


Rozdział VI: "Leże Śniącego"

Po naładowaniu miecza udajemy się do Świątyni Śniącego do niepokonanego jak dotąd kapłana. Za pomocą Uriziela zabijamy go i zabieramy jego miecz. Wchodzimy na szczyt schodów. Tam po pokonaniu dwóch apokaliptycznych strażników wkładamy miecze w szczeliny, aby otworzyć bramę. Po przejściu przez bramę spotkamy Xardasa.

Od nekromanty dowiemy się, że przebudzenie demona jest już blisko. Po rozmowie z nami, mag traci przytomność. Teraz musimy wejść w pierwszy lewy lub prawy (oby dwa prowadzą do Śniącego) korytarz.

Gdy dotrzemy na miejsce zobaczymy grupę wyznawców Śniącego jak i samego demona. Podchodzimy bliżej, aby Cor Kalom się do nas odezwał. Po rozmowie z nim odciągamy go od Śniącego i zabijamy. Podobnie czynimy z opętanymi nowicjuszami. Po rozprawieni się z nimi należy podejść do podestu ze Śniącym (nie radzę na niego wchodzić, Śniący użyje wtedy czaru snu).

Następnie otwieramy kapliczki i przebijamy serca kapłanów ich mieczami. Po przebiciu każdego serca pojawi się książę demonów, którego rzecz jasna należy pokonać. Po zniszczeniu ostatniego serca, obejrzymy filmik i napisy końcowe. Tak oto kończy się wspaniała przygoda.


Wróć  I  |  II  |  III  |  IV  |  V  |  VI

Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych Kan-therm.
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl