Gothic
Gothic 3
Gothic Net


Gothic - Dołączenie do Starego Obozu

1. Najpierw pogadaj z Thorusem (to ten przy bramie) powie ci, że aby dostać się do zamku musisz przekonać do siebie paru wpływowych ludzi, wykonać dla niego zadanie, oraz przejść test zaufania który przybliży ci twój opiekun w tym wypadku Diego.

2. Pogadaj z Diegiem, on powie ci że musisz sobie zjednać wpływowych ludzi.

3. Najpierw idź do Świstaka (siedzi na ławce, przy targowisku) pogadaj z nim powie ci, że jeśli kupisz dla niego miecz od sprzedawcy imieniem Fisk, to będziesz mógł liczyć na jego poparcie. Jeśli się zadeklarujesz otrzymasz rudę na zakup idź więc po miecz,(nigdy nie mów mu, że przysyła cię Świstak, ponieważ Ci go nie sprzeda) ale okaże się że miecz kosztuje trochę więcej niż otrzymałeś, więc wróć się do niego i mu to powiedz, niechętnie ci je da, ale w końcu otrzymasz te 10 bryłek, więc wróć się do sprzedawcy tym razem nie powinno być problemu kup miecz i wróć z nim do Świstaka.

4. Znajdź teraz cienia imieniem Zły, poprosi cię on o znaleźenie strażnika który nie stawia się na służbie(Nick), wyjdź północną bramą idź prosto i skręć w prawo aż dotrzesz do jaskini pilnowanej przez kretoszczury zabij je wejdź do jaskini w środku jest poszukiwany strażnik (martwy) zabierz jego amulet, rude i broń, amulet oddaj Złemu.

5. Idź do Sccatego znajdziesz go przy arenie tym razem będziesz musiał stoczyć walkę z przedstawicielem nowego obozu, znajdź go (jest blisko areny) i wyzwij na pojedynek (przedtem będziesz go musiał "nieco" znieważyć) obojętnie czy wygrasz czy przegrasz Sccaty i tak wstawi się za tobą. Znajdź Rączkę on z kolei wstawi się za tobą jeżeli opanujesz którąś ze złodziejskich cech wybór dowolny, tego może nauczyć cię człowiek w nowym obozie. Teraz idź do Thorusa i nalegaj na zadanie tak długo dopóki się nie zgodzi, gdy da ci juź zadanie idź do Mordraga i powiedz mu że chciałbyś dołączyć do nowego obozu, gdy już dojdziecie Mordrag da ci amulet który możesz sprzedać nosić lub zgodnie z jego przeznaczeniem oddać Laresowi w każdym razie wróć do Torusa i powiedz że pozbyłeś się Mordraga.

6. Teraz kolej na cienia o imieniu Dexter on chce abyś wykradł dla niego przepis na miksture Cor Caloma(wybitnego alchemika w obozie bractwa) tak więc idź do obozu na bagnie (Dexter może ci sprzedać mape, osobiście, polecam ponieważ przyda się w późniejszym etapie gry) i odnajdź Cor Caloma. Niestety starzec nie chce ci sprzedać swojego przepisu więc wykradnij mu go (znajduje się w skrzyni do której będziesz musiał się włamać, najlepiej zaczekać na to do nocy) i wróć do Dextera.


7. Idź do Diega i poproś go o test zaufania, idź po mapę (będziesz musiał troche postraszyć sprzedawcę, albo ją kupić) z mapą odnajdź starą kopalnie i człowieka imieniem Jan, weź od niego listę i wróć z nią do Diega. Teraz pogadaj z Thorusem, gdy cię wpuści cię do środka, idź do zamku pogadaj z Krukiem on poprowadzi cię przed oblicze Gomeza, porozmawiaj z nim,(Zapyta jakie osoby znasz) będzie do wyboru kilka osobistości z nich wybierz wszystkich oprócz YBeriona (chłopaki, chyba się nie lubią).

- Przy okazji możesz odebrać nagrodę od Magów Ognia za dostarczenie listu, idź więc do Miltena (znajduje się przy wejściu do kaplicy) i powiedz mu o twoim liście którego miałeś im dostarczyć i upomnij się o nagrodę. On wtedy będzie Ci kazał zgłosoć się do Torreza (sprzedawcy magicznych zwojów, ksiąg, itd.), mag pozwoli ci wybrać jakąś nagrodę (ja polecam eliksir ducha, ponieważ jest najdroższy i zwiększa trwale ilość many).


Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty BRC, IFS, DPD, ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych.
odwiedzin:
Aktualnie gości: 1
w tym
Na stronie: 1
Na forum: 0
    Na forum:
Postów:  21370
Użytkowników: 2228
Najwięcej było: 191
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
designed by skuteczni.pl