Gothic
Gothic 3
Regały magazynowe LOG-SYSTEM
Gothic Net


Gothic - Solucja - Rozdział I


Rozdział I: "Witamy w Kolonii"

Na początku gry rozmawiamy z Diego. Przekaże on nam parę cennych informacji dotyczących Kolonii. Po zakończeniu rozmowy, idziemy widoczną ścieżką i dochodzimy do kopalni. W trakcie podróży powinniśmy zbierać wszystkie odnalezione przy drodze przedmioty. Należy również pamiętać, aby nie zbliżać się zbyt blisko Bariery.

Pierwszą z napotkanych broni będzie kilof leżący przy zawalonnym wejściu do kopalni. Nie jest to dobry oręż, jednak na początku może przydać sie do walki ze słabszymi stworzeniami. Jeśli mamy ochotę, możemy wejść do góry, przejść przez pomost i zdobyć lepszą broń, czy też wspiąć się jeszcze wyżej nad kopalnią i oczyścić tamten rejon z potworów.

Gdy już załatwimy nasze sprawy, idziemy opadającą ścieżką dalej, od czasu do czasu rozprawiajac się ze ścierwojadami. W ciągu naszej wędrówki powinniśmy napotkać dwóch myśliwych: Ratforda i Draxa. Ten drugi uczy oprawy zwierząt. Jest to dość przydatna umiejętność, więc w przyszłości warto tu wrócić. Będąc już na dole, po drugiej stronie rzeki zauważamy zabudowania, jest to Stary Obóz.

Jeżeli dotrzemy do bram Starego Obozu zostaniemy zatrzymani przez strażnika. Najlepszym sposobem na ominięcie go jest wspomnienie mu o Diego.

Nastepnie powinniśmy porozmawiać z Thorusem, który stoi przed bramą do drugiej części obozu. W rozmowie wspominamy mu, że chcemy pracować dla Gomeza i prosimy, aby poddał nas próbie.

Od tego momentu musimy wybrać jeden obóz, do którego chcielibyśmy się przyłączyć. Do wyboru mamy:

» Dołączenie do Starego Obozu

» Dołączenie do Nowego Obozu

» Dołączenie do Obozu Bractwa

Po przyłączeniu się do dowolnego obozu uzyskujemy dostęp do zamku i możemy już dostarczyć list otrzymany przed rozpoczęciem rozgrywki Magom Ognia.


Wróć  I  |   II   |  III  |  IV  |  V  |  VI

Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych Kan-therm.
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl